0 ürün0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Resimli puzzle nerede yaptırılır? Hediye için yapboz

kisiye ozel resimli 99 parca puzzle yapboz - Resimli puzzle nerede yaptırılır? Hediye için yapboz

Eğer sizde sevgilinize, annenize, babanıza, eşinize, çocuğunuza, arkadaşlarınıza yada akrabalarınıza resimli puzzle yaptırmak istiyorsanız ve resimli puzzle nerede yaptırılır diye soruyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Sizde sevdiklerinize 99 parça Kişiye Özel Puzzle, Kişiye Özel Puzzle, 500 Parça, Kişiye Özel Puzzle 2000 Parça, Kişiye Özel Puzzle 5000 Parça, Kişiye Özel Puzzle kapıda ödeme, Kişiye Özel Puzzle 3000 Parça alttaki kategori linkimize tıklayarak resimli puzzle, yapboz yaptırabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL RESİMLİ PUZZLE İÇİN TIKLAYIN

Resimli puzzle Baskı üst düzey canlı renklere sahiptir.

Kalın ve sıkı sağlığa zararsız malzemeden üretilmiştir.

Resimli puzzle Kalınlık 5 mm’dir.

Arkasındaki dikey ve yatay stand ile masanıza, tv ünitenize, konsolunuza koyarak çerçeve olarak kullanabilirsiniz.

kisiye ozel resimli 99 parca puzzle yapboz3 - Resimli puzzle nerede yaptırılır? Hediye için yapboz kisiye ozel resimli 99 parca puzzle yapboz2 - Resimli puzzle nerede yaptırılır? Hediye için yapboz kisiye ozel resimli 99 parca puzzle yapboz4. - Resimli puzzle nerede yaptırılır? Hediye için yapboz

Puzzle nedir?

Genellikle mukavva sert kartondan üretilen, ortalama 5 mm kalınlığında olan; 99, 500, 1000 parça gibi çeşitli sayıda parçalara bölünerek, o parçaların çıkarılıp takılabilir olduğu, kişiye özel üretebilen, resimli puzzle, manzaralı puzzle gibi çok çeşitli bulunan bir tür hobi eğlence aracıdır. Çocuklara hediye etmenin yanı sıra 500 parça resimli puzzle, 1000 parça resimli puzzle gibi büyük pazıllar, eşler, aileler, büyükler arasında da çokça hediye olarak gönderilmektedir.

Ahşaptan üretilen ve tablo olarak kullanılan puzzle, yapboz çeşitleri de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize yazın
Yardım mı lazım?
Selamlar, buyrun