Categories
Uncategorized

Çalışanlarınıza vermek için komik kupalar

Funny-Komik ve eğlenceli: Çalışanlarınıza vermek için komik kupalar

Herkes ödül almayı sever. Unvan veya yer tutucu ne olursa olsun, tüm çabalarınızın karşılığını aldığınızı hissetmek her zaman harikadır. Bu, özellikle inanılmaz derecede rekabetçi olan bir çalışma ortamında geçerlidir. 

Popüler durum komedisi ‘The Office’in bir bölümünde, bölge müdürü Michael Scott, en tuhaf nedenlerle ekibine ‘Dundies’ adı verilen komik, ancak bazen saldırgan, kupalar verdi. Bugün Kupa Bardak Lari’de size de aynısını yapmanızı öneriyoruz, hücum kupaları hariç. 

Evet, komik kupalar vererek ekibinizin moralini yükseltmek için kendi Dundies etkinliğinizi düzenlemenizi öneririz. İşte bunlardan bazıları: 

Erkenci Kuş

Ya kahveyi ilk alan kişi ya da ilk ayrılan kişi, bu kupayı o ekip üyesine mutlaka verin. Bu büyük bir ödül çünkü ofisteki hızları için onları takdir ediyor ve ‘önce ben’ kişiliklerinde komik bir değişiklik yaratıyor. 

Saat Ödülü 

Bu, her zaman mevcut saati izleyen ekip üyenize, özellikle de saat 12:00 veya 17:00 ise verilecek ödüldür. Bu, vermek için harika bir ödül çünkü sadece zamanının en bilinçli çalışanını ödüllendirmekle kalmıyor, aynı zamanda başarılarına komik bir dokunuş da sağlıyor. 

Bulaşık Destroyeri

Bu kişi, lavaboyu kirli bulaşıklardan temiz tutan kişi olduğu için verilir. Bu, bir çalışan için büyük bir ödül çünkü inisiyatiflerini tanır ve ofisteki tembel insanlarla dalga geçer. 

Fotoğraf Albümü Ödülü

Her ofiste, tüm sevdiklerinin, özellikle de evcil hayvanlarının resimlerini masasında belirgin bir şekilde sergileyen bir kişi vardır. Bazen masalarının çalışma masasından daha fazla fotoğraf olduğu noktaya. Bu ‘başarı’ için onlara bu ödülü verin! Vermek için harika bir ödül çünkü aile sevgilerini ve çok sayıda fotoğrafa sahip olmanın çekiciliğini kutluyor.  

Kutlama Ödülü

Farklı özel tatilleri, çeşitli çalışan yıldönümlerini ve herkesin doğum gününü bilen kişi için, onları bu ödülle kutlamanın zamanı geldi. Vermek için harika bir ödül çünkü onlara başkalarına verdikleri takdiri geri veriyor ve diğer insanların hayatlarında süper olduklarına dair komik bir bükülme veriyor.

Ücretli İzin Prensi/Prenses

Tatilde harika fotoğraflar çeken ekip üyeleri için bu ödül onlara! Bu, yaratıcılıklarını takdir etmenin ve harika dinlenme uzmanları olduklarına dair komik bir dokunuş vermenin harika bir yoludur. 

Bir Sıçrama Ödülü

Her zaman adımlarını sayan ekip üyeniz için bu onlara vermek için harika bir ödül! Bunun nedeni, bu kupanın sağlıkları için duydukları endişeyi kutlaması ve asansörü kullanmayı tercih eden insanları biraz eğlendirmesidir. 

Altın Madalya Ödülü

Çok kası olan ve boş zamanlarını egzersiz yapmak için kullanan jimnastikçi faresi için bu özel kupayı onlara verin! Bu onlar için eğlenceli bir ödül çünkü fiziksel olarak formda oldukları için ödüllendiriliyorlar ve tembel ekip üyeleriyle çok eğleniyorlar.

Boş Buzdolabı Ödülü

İyi atıştırmalıkların ne zaman teslim edildiğini bilen çalışanı tanıyor musunuz? O halde onlara bu özel ödülü vermeyi unutmayın! Bu özel kupayı vermek harika çünkü onları şirket faaliyetleri ve teslimatları hakkında bilgi sahibi oldukları için övüyor ve onlara atıştırmalıkları çok seven komik bir dokunuş veriyor. 

Çağrı Ödülünde

Her zaman telefonlarına cevap vermekle meşgul görünen çalışanı tanıyor musunuz? O zaman bu ödül onlar için! Bu onlara vermek için çok komik bir ödül çünkü boşta kalmamalarını kutluyor ve çok meşgul olmalarına komik bir dönüş yapıyor.

Mama Bear

Her ofiste herkesin tavsiye istediği bir kişi vardır. Bu yüzden onların bilgeliğini bu ödülle kutlamanın zamanı geldi! Vermek için harika bir ödül çünkü onlara anne ayı adını veriyor ve bilgelikleri için onları onurlandırıyor.

Robot

Bu kişi teknolojiyi biliyor! Bilgisayarlar, yazıcılar, Wi-Fi, adını siz koyun, tamir edebilirler! Bu kupa, onların engin bilgilerini kutlamak ve makinelerle konuşabiliyormuş gibi görünmesini sağlayan komik bir dokunuş vermek için mükemmel. 

Göçebe Ödülü

Bu, ofisin çeşitli yerlerinde ilham bulan kişidir. Alan ne kadar rahatsız edici görünse de, bu kişi orada çalışmanın bir yolunu bulur. Bu kupa vermek için harika bir ödül çünkü uyum sağlama yeteneklerini kutluyor ve tek bir yerde nasıl çalışamayacaklarına dair komik bir dönüş yapıyor. 

Multitasker

Bu ödül aynı anda 10 farklı işi yapan kişiye verilir. Bu harika bir takdir çünkü onların zamanlarının değerini kutluyor ve aynı zamanda her seferinde bir şeyler yapmaktan hoşlanmadıklarına dair komik bir dönüş yapıyor. 

Büyük ihtimalle Bunu Düşünmüşlerdir

Bir sürü harika fikri olan ekip üyeleri için, o zaman bu onlara verilecek ödüldür! Çeşitli ofis sorunlarıyla başa çıkmak için en fazla planı ve eşyası olan kişi olarak, hazırlıklarını kutlayan bu kupayı onlara verin. Düşünmedikleri hiçbir şeyin kalmadığı farklı bir bakış açısından bahsetmek de komik. 

Öğleden Sonra Yıldızı

Öğle yemeğinden sonra çoğu insan üretkenliğinde küçük bir düşüş yaşar, ancak bu ekip üyesi güçlüdür! Öğleden Sonra Yıldızı, dayanıklılıkları nedeniyle onlara verilecek harika bir ödül. Damarlarında kahve akar diyerek de ona komik bir hava katabilirsiniz. 

İnsanlar Fısıldayan

Başkalarının sorunlarını çözmek için kendi yöntemleriyle konuşabilecek bir ekip üyesi tanıyor musunuz? Eğer öyleyse, barışçıl olma yeteneklerini kutlamaları için onlara bu kupayı verin. Bu kupanın komik olmasının nedeni, diğer çalışanları, bir eğitmenin sözleriyle sakinleştirebileceği iki havlayan köpek gibi karşılaştırmasıdır.

Mesaj Gönderici

En UzunBu kişi, durum ne olursa olsun en uzun soluklu mesajları verir. Basit güncellemelerden önemli güncellemelere kadar söyleyebilecekleri çok şey var gibi görünüyor. Size eksiksiz bilgi verme isteklerini kutlamak için bu özel ödülü hak ediyorlar. Onlara bunu vermenin komik bir yolu, hizmetleri için ne kadar müteşekkir olduğunuz hakkında uzun soluklu bir konuşma yapmaktır. 

Mega Taraftar

Her takımın bir şey hakkında her şeyi bilen bir taraftarı vardır. Bu, gerektiğinde özverili ve detay odaklı insanlar olduklarını gösterir. Bağlılıkları için bu eğlenceli ödülü vererek onları kutlayın. Kupayı dağıtmadan önce, nelerin süper hayranı olduklarına atıfta bulunduğunuzdan emin olun. 

Pist Modeliüyeniz

En iyi kıyafetleri olan ve yandan modellik yapıyormuş gibi yürüyen bir ekipvarsa, bu kupa onlar için! Vermek için harika bir ödül çünkü profesyonel görünme ve kendilerine bakma konusundaki özverilerine değer verdiğinizi gösteriyor. Ödülü vermeden önce bahsetmek gerekirse komik bir bakış açısı, yandan modellik yapıp yapmadıklarını sormaktır.   

Ofis Sosyal Koltuğu

Partilerin ofis için mükemmel bir moral kaynağı olduğunu herkes bilir. Bu kişi plan yapan, eğlenen ve sonrasında temizlik yapan kişidir. Moralleri yüksek tutmaya olan bağlılıklarını takdir ettiğinizi göstermek için bu özel kupayı onlara verin! Onlara bunu vermeden önce, parti yapıyormuş gibi görünmesi için ödüle bazı yayıncılar eklediğinizden emin olun. 

Gurme Öğle Yemeği

Herkes öğle yemeğini fast food restoranlarında alırken, bu titiz şef her zaman onlara yemek ve başkalarıyla paylaşmaları için özel bir yemek getirir. Bu ödül, onların yemek sanatına ve yemeklerini paylaşmak için gösterdikleri cömertliğe hayran olduğunuzu gösteriyor. Bu kişi için bir ganimet hazırlarken, bir yemek takımı tasarımıyla süslendiğinden emin olun. 

Ofis Şakacısı

İşler çok ciddileştiğinde veya kızıştığında, bu kişi ortamı nasıl yumuşatacağını bilir. Morallerini artırmalarına değer verdiğinizi göstermek için onları bu özel kupayla ödüllendirin. Onlara bu kupayı verirken, onları tanıştırırken en komik şakalarını paylaştığınızdan emin olun.  

Deneme Ödülü 

Bu, kendisini her zaman yeni bir şeyler denerken bulan iş arkadaşı içindir. İster ek iş yükü, ister yeni bir hobi olsun, bu kişinin hayata dair her şeyden keyif aldığını göreceksiniz. Bu kupayı vermek harika çünkü onları her gün farklı şeyler denemeye teşvik ediyor. Ödülünü vermeden önce,ile ilgili komik bir konuşma olabilir 

Not Defteri

. Patron olarak, çok çalışmaktan dolayı bazı şeyleri unutacağınız zamanlar vardır. Bu olduğunda, çeşitli toplantılarda olan her şeyi yazan not tutan kişiyi bulun. Bu, önemli bilgileri hatırlamanıza yardımcı olma konusundaki özverilerini takdir ettiğinizi göstermek için o güvenilir yazarı ödüllendirmek için harika bir şey. Onlara bu ödülü vermeden önce, ne kadar unutkan olduğunuz hakkında bir şaka yapın ve size nasıl yardımcı olduklarını paylaşın. 

Bu eğlenceli kupaları yaptırmak için Kupa Bardak Lari’den bize mesaj göndermeyi unutmayın!