Categories
Uncategorized

almak için 10 fincan tasarım fikri

Renkli ve eğlencelialmak için 10 fincan tasarım fikri

Renkli fincanlar evde olması gerçekten eğlenceli şeyler. İster içmek için ister sadece havalı sergileme parçaları olarak bardaklar, kişiliğinizi ve hobilerinizi yansıttığı için evinize daha fazla karakter ve eğlence katar. Bugün Kupa Bardak Lari’de evinizi daha renkli ve eğlenceli hale getirmek için bizden satın alabileceğiniz 10 fincan tasarımını sizlerle paylaşacağız!

Hayvan tasarımları

Evcil hayvan severler veya vahşi hayvan tutkunları için fincanınızı en sevdiğiniz hayvanların suratı ile süsleyin! Kürk desenlerinden gerçek hayvanların kendilerine kadar, hayvan tasarımlı bardaklarımızla vahşi yönünüzü bulun. 

Süper kahramanlar Süper 

kahraman tasarımlarımızla gerçeğin ve adaletin bardağından iç! İster klasik çizgi roman illüstrasyonlarını ister en sevdiğiniz kahramanın logolarını kupanıza yazdırmak isteyin, bu inanılmaz tasarımlarla süper güçlü bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Mitolojik yaratıklar

Ateş püskürten ejderhalardan efsane ve efsanedeki diğer büyük canavarlara kadar, efsanevi yaratık bardaklarımızla kükreyen iyi eğlenceler! Güzel dokulu dış yüzeylerinden bardağı saran tüm vücuduna kadar bu bardaklarla büyülü bir içecek içeceğinizden emin olabilirsiniz.

Çizgi

film karakterleri Çizgi karakter bardaklarımızla çocukluğunuza yeniden dönerken bir Cumartesi sabahı gibi uyanın! Ana karakterlerin ve arkadaşlarının tam resimli tasarımlarından birini seçin ya da eğlenceli ve nostaljik bir yolculuk için şovun logosunu kupanızda bulundurun!

Doğa

Kendinizi dingin dağlarda bulun veya doğadan ilham alan bardaklarımızdan içerken denizin güzelliğine dalın! Evinize güzel yemek gereçleri vermek için toprağın yeşilliği gibi dünyasal tasarımlardan okyanus tabanının nefes kesici mavilerine kadar seçim yapın. 

Tatil bardakları

Son dakika hediyeleri veya sadece belirli bir tatili sevenler için mükemmel olan bardaklarımız size mevsimlerin eğlenceli hislerini yaşatacak! Noel’in neşeli tasarımlarından Cadılar Bayramı’nın eğlenceli ürkütücülüğüne kadar çeşitli tatil bardaklarımızı tamamlarken bir kutlamanın tadını çıkarın ve kutlayın!

LGBT 

Çeşitli LGBT bayrak kupaları ile gerçekte kim olduğunuzu gösterin! Seçtiğiniz cinsel kimliği veya tüm LGBT bayrağını gösteren bardaklarımızla mutfak eşyalarınıza biraz renk katın. Hangisini seçerseniz seçin, bardaklarımız kesinlikle gurur duymanıza yardımcı olacaktır.    

İlham verici alıntı

Kahvaltınızla birlikte almak için biraz ilham mı arıyorsunuz? Ardından, yeniden şarj olmanız için bardaklarımızın çeşitli tasarımları arasından seçim yapın! Favori teklifiniz koleksiyonumuzda yoksa, sizin için özel olarak özelleştirilmiş bir teklif almayı seçebilirsiniz. 

Sitcom kupası

‘Arkadaşlar’dan ‘Ofis’e, kupa tasarımlarımız kesinlikle en sıkı tıkınırcasına izleyenler tarafından beğenilecek! Birbirinden eğlenceli esprileri, ikonik çizgileri ve hatta karakter tasarımları ile en sevdiğiniz sitcomların en güzel anlarını kupalarımızla rahatlatacaksınız.

Film kupası

Film kupalarımızla evinizdeki o heyecan verici sinema anlarını rahatlatın! En alıntı satırlardan ikonik olayların sembollerine kadar, kupalarımızla en sevdiğiniz filmlerin dünyasına dalacaksınız.